افسران جنگ نرم توطئه‌های دشمن را خنثی می کنند


[ شناسه خبر: 675 ] [ منتشرشده درتاریخ : ۰۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶ ] دسته:
معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: شهرستان پردیس به عنوان اولین شهرستان برگزار کننده این همایش است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فضای مجازی بسیج،سرهنگ پاسدار مجید امیرعبداللهیان، معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران درحاشیه برگزاری اولین همایش افسران جنگ نرم شهرستان پردیس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مدظله العالیدر خصوص اهمیت فضای مجازی تصریح کرد: فضای مجازی از دهه های اخیر مورد هجمه دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب قرار گرفته که این نکته پرداختن اساسی به جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری را مضاعف کرده است.

وی با بیان اینکه شهرستان پردیس به عنوان اولین شهرستان برگزار کننده این همایش است، در پاسخ به خبرنگار ما در خصوص اجرای این برنامه در سایر شهرستان های استان تهران گفت: امسال در سایر شهرستان های استان تهران همایش افسران جنگ نرم برگزار خواهد شد و امروز این همایش با استقبال خوب فعالان این حوزه و حضور ۲۰۰ نفر در کارگاه آموزشی برگزار شد.

سرهنگ امیرعبداللهیان همچنین با اشاره به اهمیت پرداختن به این حوزه خاطر نشان کرد: دشمنان ما از طریق فضای مجازی کانون خانواده‌ها، نظام و انقلاب اسلامی را مورد هدف قرار داده اند و با تاکید رهبری جهاد تبیین در رسانه و فضای مجازی در دستور کار سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران قرار گرفته است.

وی با بیان اهمیت شناخت شبکه‌های اجتماعی و ترفندهای تبلیغاتی دشمن در این شبکه‌ها از برنامه ریزی و پیش بینی برنامه‌های متنوع در تمام سطوح و متناسب با هجمه‌های دشمن خبر داد.

معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران همچنین در ادامه این گفتگو تصریح کرد: باید با ایجاد شناخت در خانواده‌ها و جوانان و نوجوانان، توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم؛ یکی از اهداف ما در جهاد تبیین، تشریح انقلاب اسلامی و اهداف آن برای جوانان و نوجوانان است.