گیمرهای عراقی، بازی های ایرانی را در نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان عراق تجربه می کنند.


[ شناسه خبر: 704 ] [ منتشرشده درتاریخ : ۰۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲ ] دسته:
موسسه منادیان با حضور در اولین نمایشگاه کودک و نوجوان عراق، زمینه تجربه بازی‌های رایانه‌ای ایرانی همچون سفیر عشق، مختار و فرمانده مقاومت را برای کودکان و نوجوانان عراقی فراهم نموده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فضای مجازی بسیج، موسسه فرهنگی، هنری و رسانه‌ای منادیان با حضور در اولین نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان عراق که در شهر بغداد در حال برگزاری است ، تولیدات خود را در زمینه انیمیشن، بازی های رایانه ای و بازی های موبایلی عرضه نموده است.

بازی رایانه ای فرمانده مقاومت : نبرد آمرلی” از جمله تولیدات موسسه منادیان است. داستان بازی فرمانده مقاومت به شکست محاصره چند ماهه شهر آمرلی عراق می‌پردازد. شهید حاج قاسم سلیمانی نقش کلیدی این بازی را بر عهده دارد، با این حال این بازی از دید شخصیت‌هایی با نام بصیر و رامین، گیمر را به نبرد آمرلی می‌برد تا در نقش رزمندگان جبهه مقاومت با تروریست‌های داعش مبارزه کنند. کودکان و نوجوانان عراقی با حضور در غرفه موسسه می توانند بازی فرمانده مقاومت و نیز بازی های سفیر عشق و بازی مختار را تجربه کنند.

لازم به ذکر است اولین نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان عراق، از تاریخ ۱۶ خرداد ماه الی ۲۳ خردادماه در شهر بغداد در حال برگزاری است.