نرم افزار موبایلی کنگره عشایری کشور رونمایی شد


[ شناسه خبر: 741 ] [ منتشرشده درتاریخ : ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸ ] دسته:
علی محمد اکبری گفت: در همین راستا یک نرم افزار موبایلی جامع برای اطلاع رسانی در راستای برگزاری کنگره عشایری کشور ساخته و رونمایی شد تا خانواده های شهدا و شرکت کنندگان در این اجلاسیه از نحوه و محل برگزاری این کنگره اطلاع کامل را کسب نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فضای مجازی بسیج: علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری د اظهار کرد: در راستای برگزاری کنگره ملی شهدای عشایری در سطح گسترده ای از سراسر کشور به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری است که نیاز است شرکت کنندگان در این استان حضور پیدا کنند.

وی افزود: در همین راستا یک نرم افزار موبایلی جامع برای اطلاع رسانی در راستای برگزاری کنگره عشایری کشور ساخته و رونمایی شد تا هم خانواده های شهدا و شرکت کنندگان در این اجلاسیه از نحوه و محل برگزاری این کنگره اطلاع کامل را کسب نمایند و هم یک نقشه راهی داشته باشند و با محل های برگزاری کنگره آشنایی پیدا کنند.

سردار اکبری گفت: این اپلیکیشن به معرفی شهدای شاخص جامعه عشایر کشور نیز می پردازد ، امروز باید از تمام ظرفیت هایی که در اختیارمان هست مخصوصا به صورت نرم افزاری و تلفن همراهی که در اختیار اکثر مردم است می توانند با نصب این نرم افزار می توانند از این خدمات رایگان ، حتی اینترنت رایگان تا زمانی که در استان چهارمحال و بختیاری هستند استفاده خواهند کرد.