بصیرت افزایی لازمه حضور در فضای مجازی است


[ شناسه خبر: 844 ] [ منتشرشده درتاریخ : ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱ ] دسته:
حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان گفت:پایه تفکر بسیجی احساس مسئولیت و داشتن بصیرت است، و برخی با نداشتن بصیرت در زمین دشمن بازی می کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فضای مجازی بسیج، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان در گردهمایی فعالان فضای مجازی استان سمنان با اشاره به اینکه امروزه در جهان درگیر جنگ ترکیبی تمام عیار هستیم، گفت: این جنگ، حکمرانی فضای مجازی در تمامی حوزه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و… را شامل می شود.

وی با بیان اینکه درگیری ترکیبی در بخش اطلاعاتی و رسانه ای است، اظهار کرد: اگر بتوانیم در جنگ اطلاعاتی غلبه کنیم حتما در جنگ ترکیبی پیروز خواهیم شد.

دامغانی با اشاره به اینکه هر اقدام میدانی که اتفاق می افتد باید بهره وری بالاتری داشته باشیم، گفت: کسانی که در عرصه خدمت رسانی هستند باید به صورت هنرمندانه اطلاع رسانی کنند.

فرمانده سپاه استان سمنان با اشاره به جنگ رسانه ای در فضای مجازی، گفت: در دنیای مجازی می توانند واقعیت ها را تغییر دهند.

 

وی با بیان اینکه امروز عرصه جهانی قلوب فضای مجازی شده است، اظهار کرد:نظام سلطه تمام تلاشش را در فضای مجازی گذاشته که القا کند که نظام دینی خوب نیست.

دامغانی افزود: استکبار اگر اقدامی ناچیزی را در داخل کشور انجام دهد آنچنان در رسانه هایشان می پردازند که افکار عمومی را تحت تاثیر قرار دهند.

فرمانده سپاه استان سمنان همچنین تصریح کرد: همه تکلیف دینی و ملی داریم که باید بتوانیم نقش درستی را ایفا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه سربازان فضای مجازی باید خودجوش و آتش به اختیار عمل کنند، گفت: تکلیف این است که در حوزه فضای مجازی بتوانیم نقش خود را به درستی ایفا کنیم.

دامغانی با بیان اینکه پایه تفکر بسیجی احساس مسئولیت و داشتن بصیرت است، گفت: برخی با نداشتن بصیرت در زمین دشمن بازی می کنند.

فرمانده سپاه استان با بیان اینکه ولایت، چراغ هدایت است، اظهار کرد: باید تفکر حضرت آقا را بشناسیم و سخنانشان را پیاده سازی کنیم و اگر توانستیم از این چراغ راهنما استفاده کنیم موفق خواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه همه اعتقادات و افکار را با بصیرت می سنجند، بیان کرد: مسیر ولایت و داشتن بصیرت باعث موفقیت در زندگی می شود.

دامغانی با ببان اینکه فضای مجازی یکی از ابزار جنگ نرم است که روی اعتقادات به صورت تدریجی تأثیر می گذارد، گفت: فعالان فضای مجازی که در این زمبنه فعالیت می کنند باید مراقبت های لازم را داشته باشند.

وی افزود: کار حداقلی در فضای مجازی مورد نظر نیست بلکه باید در فضای مجازی کاری جهادی صورت گیرد.

فرمانده سپاه استان با بیان اینکه پیاده روی اربعین ظرفیت تمدن سازی عظیمی است، اظهار کرد: کسانی که خارج از دین و مذهب هم هست به عظمت آن اعتراف می کنند و تمدن سازی صورت می گیرد.

دامغانی همچنین افزود: با نیابت از شهدا و تمامی کسانی که از این فضیلت جای مانده اند در پیاده روی اربعین شرکت کنید.

انتهای پیام/